Кава в зернах

Bedoin Ethiopia Sidamo GR2  250 г
Bedoin Ethiopia Sidamo GR2 250 г
Ефіопія - батьківщина арабіки і один з улюблених сортів кави всіх цінувателів цього напою через незабутність аромату. Відмінно підійде для приготування будь-яким способом. У смаку - солодкість тропічних фруктів і легка кислотність цитрусових.
150 грн.
Bedoin Honduras SHG EP Organic CADEXA Opalaca  250 г
Bedoin Honduras SHG EP Organic CADEXA Opalaca 250 г
Гондурас Кауфул - це органічна кава свіжого обсмажування.

CADEXSA OCCIDENTE - це група з 108 невеликих кавових фермерів, розташованих в різних зонах регіону Окотепек. Ця група культивує каву на території в 526Га.

У каві з регіону Окотепек завдяки вулканічним грунтам і гарній погоді ви знайдете властиві для Гондурасу смаки - шоколад і фрукти. На щастя, виробники в регіоні змогли адаптувати свої традиційні методи до методів органічного землеробства.

*SHG (Strongly High Grown) вказує, що кава вирощувався на висоті близько 1350 метрів при більш низькій температурі. Це сприяє більш повільному дозріванню кавових ягід і надає щільність кавовим зернам, що в підсумку впливає на текстуру і якість смаку кавового напою. Така класифікація вважається вище, ніж HG
165 грн.
Bedoin Mexico HG Coatepec    250 г
Bedoin Mexico HG Coatepec 250 г
Кава з теплою, сонячною Мексики. Яскравий смак з нотками стиглої сливи, манго, післясмак шоколаду і лаймовою кислинкою.

Мексика є джерелом багатьох сертифікованих екологічно чистих сортів кави, які в даний час з'являються на ринку

Кава MEXICO HG Coatepec виробляють різні фермери, що працюють в районі, прилеглому до Коатепек, в мексиканському штаті Веракрус. Всі фермери, які беруть участь в цій ділянці, обробляють багаті вулканічні грунти Північного Веракрусу, розташовані неподалік від історичного міста Халапа (вар. Халапа) - прекрасної столиці держави.
170 грн.